Par mums

SIA Silantro ir ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar dabīgu un bioloģiski audzētu (BIO) garšvielu tirdzniecību specializētajā garšvielu veikalā SpiceHouse pašā Rīgas centrā – Upīša pasāžā.

Mūsu filozofijas pamatā ir zaļā domāšana un veselīgs dzīvesveids, tā popularizēšana un veicināšana sabiedrībā. Mūsu misija ir piedāvāt veselīga dzīvesveida atbalstītājiem – visiem, kas rūpējas par savu veselību – iespēju iegādāties plašāko augstākās kvalitātes dabīgu un bioloģiski audzētu garšvielu un garšaugu klāstu par pieejamām cenām.

Veselīgs dzīvesveids nav iedomājams bez veselīga uztura. Šodien arvien vairāk cilvēku izvēlas dabīgu un veselīgu uzturu kā neatņemamu ikdienas dzīves sastāvdaļu. Diemžēl veselīgs uzturs daļā sabiedrības joprojām asociējas ar kaut ko ne īpaši garšīgu. Ar SpiceHouse garšvielām ir iespējams ne vien papildināt ikviena ēdiena garšu, vienlaicīgi nekaitējot savam organismam ar dažādām ķīmiskām piedevām, bet arī atklāt pilnīgi jaunas, līdz šim neiepazītas garšu nianses ar arvien jauniem, interesantiem un arī eksotiskākiem produktiem.

Mūsu garšvielu klāstu regulāri papildinām ar jauniem produktiem. Lai varētu piedāvāt saviem klientiem arī pašmāju ekoloģiski audzētus garšaugus un dabīgas garšvielas, aktīvi sadarbojamies ar Latvijas bioloģisko produktu ražotājiem un dabīgu vietējo garšvielu ražotājiem Latvijā.

Mēs sadarbojamies arī ar mājražotājiem, beķerejām, konditorejām, kā arī ar HoReCa sektoru. Arvien vairāk cilvēku novērtē un dod priekšroku dabīgiem un bio produktiem un mēs esam pārliecināti, ka arī Jūsu klienti novērtēs to priekšrocības!

Pateicamies visiem mūsu klientiem, kas jau ir novērtējuši iespēju atklāt arvien jaunas garšu nianses tieši ar SpiceHouse garšvielām, to augsto kvalitāti, kā arī personīgu pieeju katram klientam un ieinteresētu attieksmi pret ikvienu klientu.

Kontaktinformācija

+371 29395015
info@spicehouse.lv

Dzirnavu iela 113a
(Upīša pasāža)
Rīga, LV-1011

Veikala Dzirnavu ielā (Upīša pasāža) darba laiks

P  12:00-18:00
O  12:00-18:00
T  12:00-18:00
C  12:00-18:00
Pk  12:00-18:00
S  Slēgts
Sv  Slēgts

Veikals īslaicīgi slēgts

Veikala Āgenskalna tirgū darba laiks

P  9:00-17:00
O  9:00-19:00
T  9:00-19:00
C  9:00-19:00
Pk  9:00-19:00
S  9:00-19:00
Sv  9:00-17:00

VEIKALS DZIRNAVU IELĀ

ĪSLAICĪGI SLĒGTS

Gaidīsim Jūs mūsu jaunajā veikalā

Āgenskalna tirgus atjaunotajā paviljonā

Saglabāt
Sīkdatņu izvēle
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka jūs iegūstat vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja jūs atsakāties no sīkdatņu izmantošanas, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Pieņemt visu
Noraidīt visu
Nepieciešamās sīkdatnes
Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas, lai vietne darbotos pareizi.
Pieņemt
Noraidīt
Google Analytics
Google Analytics sīkdatnes apkopo anonīmu informāciju, tostarp vietnes apmeklētāju skaitu, unikālos apmeklētājus, no kurienes apmeklētāji ir nonākuši vietnē, un lapas, kuras viņi apmeklēja.
Pieņemt
Noraidīt